יאיר מרטון

Mgroup מייסד

מנהל משברים בנ"ל. על משאים ומתנים מורכבים, משברים, תקשורת והקשר בינהם

להפוך מילים לדורבנות

כשעסק חושב על תדמית, קידום, יוקרה ומוניטין, על רציפות פעילות ללא משברים, על יכולת נכונה לזהות ולנצל הזדמנויות, על שימור רצון צוות העובדים בחברה, להישאר בסביבת העבודה שלהם כי טוב להם. כשעסק והעומדים בראשו, חושבים על מכלול המשתנים האלו, הם אינם באמת מבינים את האופן שבו יש לנהל במקשה אחת את כל הצרכים, על מנת ל”שוט בבטחה” ולהביא את העסק למיצוי מקסימלי בעזרת זרוע היח”צ, המסר, הנראות והשיגרור של עובדי החברה, כל אחד מהם שגריר, בזמן העבודה ומחוצה לה, כך יש להתייחס באחריות לאופן בו אנו מתנהלים, מצד שני, אנו יכולים להתנהל נכון אוטומטית כמעט ולהביא להזדמנויות מצוינות.

נכון בכל ארגון, יש סדר ארגוני, ישנם מנהלים, חלוקה למחלקות ותחומי אחריות, אבל מלבד מנצח על התזמורת, חייבת להיות מנגינה, תווים ברורים, כל נגן מנגן בדיוק את מה שצריך לא יותר ולא פחות, יודע מתי להתחיל ויודע מתי להפסיק, מתי להיכנס ומתי לצאת, ועל התווים יש את המנצח שמוציא לפועל את היצירה. כך גם בחיים המודרניים בימינו היום, בדגש על סקטור העסקים, מה המסר של החברה, מה המסר של ההנהלה, מה המסר של המוצר, האם זה מתחיל ונגמר באייטם תקשורתי, פרסום באתר אינטרנט או שלט חוצות? אז זהו שלא, ממש לא, התדמית ויחסי הציבור אמנם נוצרים במהלכים משולבים ולאורך זמן, אבל אנשי החברה הם שמתחזקים משמרים ומרימים את ההפעלה בפועל בשטח ולהם משקל חשוב וכוח עצום שיש להשתמש בחוכמה.

בסדנה למנהלים, הרצאות אורח, סדנה והרצאה משולבת, ימי ריענון לחברות ועוד…. אנו חושפים את עולם המסר, התאמתו, השימוש הנכון. כיצד להיעזר בצוות העובדים והמנהלים בחברה ליחסי ציבור, ככלים אסטרטגים, להעברת מהלכי תודעה והשפעה, לתחזוקת האווירה בחברה, להפצת מסר עוצמה וחוזק כלפי חוץ, מסר חזק מעביר מסר של אחדות, כוח ויכולת ניהול, המסרים המועברים כלפי חוץ היא של מערכת יעילה, מנוהלת, כזו שרוצים להיות בה, לעבוד אתה ולעשות עמה עסקים. איך נמנעים ממשבר, איך מתמודדים אתו כשפרץ, איך נערכים נכון למו”מ, איך מייצרים את נקודת הפתיחה הטובה ביותר למו”מ, כיצד ניתן להימנע ממחלוקות באמצעות אפיון העומד מולנו וגישור טקטי מיידי תוך כדי תנועה.

יאיר מרטון, בן 47, נשוי פלוס 2, מייסד ובעלי מרטון גרופ, בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה מאוניברסיטת דרבי שבאנגליה, בוגר TLL המרכז הבינלאומי לתדמית ונוהג, בעל תעודת מגשר, עוסק בתחום יחסי הציבור, הובלת תהליכי מו”מ, קמפיינים מיוחדים ברחבי העולם מזה 20 שנה. קצין בכיר בצוות המו”מ המטכ”לי של מדינת ישראל. בעל רישיון לסחר ידע בטחוני מאפ”י, אגף יצוא פיקוח משרד הביטחון. יאיר חבר בורד לשכת המסחר ישראל גיאורגיה במסגרת הלשכה, אמון על צד סחר ועסקאות מהתחום הביטחוני בין המדינות. יאיר משמש כפרשן יועץ אסטרטגי שעוסק בתחום הפוליטי והבטחוני בערוצי הטלוויזיה השונים בישראל. על כל אלו ועוד… מגוון רחב של הרצאות מתחום עולם המסר וההשפעה, התודעה, יחסי הציבור, משברים, מו”מ ככלי יעיל והכרחי בחיי היום יום. מתאים לשדרות מנהלים בחברות, ההרצאה מתאימה ככלי יעיל למיצוי זרוע היח”צ בחברה, כמו כן היא מתאימה גם כן כהרצאה מעשירה ומעניינת שתורמת לנו ביום יום באמצעות ילקוט של כלים שנמצאים אצלנו, רק צריך להכיר אותם ולהפעילם.

נבחרת המרצים שלנו מרכיבה תוכן מגוון, הרצאות פרונטליות, היברידיות או אונליין. בין המרצים שלנו תמצאו אנשי מקצוע שתוכן ההרצאה שלהם ושלהן מייצר לעתים צורך למפגשים ויעוץ פרטני (בתחומים פיננסים או עיצוב הבית והמשרד לדוגמה) ואנו מברכים על כך. מטרתנו דרך מיזם ההרצאות והסדנאות ליצור WIN WIN עבור כל הנוגעים בדבר.

איתי טגנר

איתי טגנר שגרירה הראשון של ישראל בבחריין דיפלומט בשירות גלוי וחסוי

Read More

יאיר מרטון

הרצאה להפוך מילים לדורבנות מנהל משברים בנ"ל. על משאים ומתנים מורכבים,

Read More

יותם דגן

תובנות על מנהיגות ועל ניהול אפקטיבי של דחק ומחבר הספר A

Read More

יוליה לוי

מדברים פיננסים בגובה העיניים. קבלת החלטות נכונה ומושכלת לאורך חיי הארגון

Read More

Lectures & Workshops

by MGROUP

Lectures & Workshops

by MGROUP

Contact


    Open chat
    Greetings,
    How can we assist you?
    Skip to content