אלין ניבין

CEO Scientific Design Lab

עיצוב פנים מבוסס מחקר ומדע

עיצוב פנים בשיטה מדעית.
טוב לבית טוב לעסק

מה הקשר בין עיצוב, מדע ועסק רווחי יותר? האם ניתן לתרום באמת לעסק, להכנסות, לצמיחה בזכות עיצוב? התשובה היא כן! בהחלט! המשרד, סביבת העבודה, חדר הישיבות, פינות הקפה,קליניקה האם עיצוב סביבת עבודה בשיטה מדעית באמת תורמת לתפוקה גדולה ויעילה יותר שמייצרת עסק רווחי יותר? ומה זה בכלל עיצוב מדעי? ומה בבית, איך עיצוב פוגש הפחתת והפגת “סטרס”, תורם להרגעת ההתנהגות של ילדנו ושלנו אחרי יום עבודה (או לא עלינו בסגר). איך אתן ואתן יכולים ויכולות לבד בכמה פעולות פשוטות ולא יקרות לייצר בית בריא יותר לאישוני העין, המוח והנפש…

הרצאה וסדנא של אלין יכולה להיות עבור בעלי עסקים או ערב של חברות שרוצות לשמוע יחד על איך הופכים בית לסביבה נינוחה יותר בלי לשבור את הראש ולעשות חור בכיס…

קצת על אלין. אלין אף פעם לא הפסיקה את פיתוח תחום ההתמחות שלה, לימוד והרצון לדעת הכל בתחום העיסוק על מנת לשלוט בכל דבר בעסק. בעלת תואר שני מנהל עסקים התמחות פרסום ושיווק, התמחות באסטרטגיה2018-2020, תואר שני בגיאוגרפיה וביולוגיה עם תעודת הוראה 1993- לימודי תואר שלישי TAU בית ספר פורטל ללימודי הסביבה, בתחום השפעה של סביבה חזותית על סטרס. תוך כדי לימודים הבינה שאפשר לשלב בין שתי האהבות שלה: מדע ועיצוב, כי כל אחד תורם לשני המון. וכך ייצרה את הקונספט של עיצוב מדעי, בו היא משלבת ידע מתוך לימודי הדוקטורט שלה וידע של חוקרים אחרים לתוך עיצוב. היום אלין מתמחה בבניית מרחב אחר שיודע לענות על צרכי הלקוח (נינוחות, עילות, יצירתיות וכד…) בעזרת השפעה על המוח דרך צורניות, צבעוניות ,הארה וניצול מקסימלי של אפשרויות זרימת חמצן.

ההרצאה מומלצת בהרצאה פרונטלית הן בגרסה לבעלי עסקים והן למפגש חברות לקבלת תובנות וטיפים לעיתוב הבית וניתנת בשפה העברית והרוסית.

נבחרת המרצים שלנו מרכיבה תוכן מגוון, הרצאות פרונטליות, היברידיות או אונליין. בין המרצים שלנו תמצאו אנשי מקצוע שתוכן ההרצאה שלהם ושלהן מייצר לעתים צורך למפגשים ויעוץ פרטני (בתחומים פיננסים או עיצוב הבית והמשרד לדוגמה) ואנו מברכים על כך. מטרתנו דרך מיזם ההרצאות והסדנאות ליצור WIN WIN עבור כל הנוגעים בדבר.

איתי טגנר

איתי טגנר שגרירה הראשון של ישראל בבחריין דיפלומט בשירות גלוי וחסוי

Read More

יאיר מרטון

הרצאה להפוך מילים לדורבנות מנהל משברים בנ"ל. על משאים ומתנים מורכבים,

Read More

יותם דגן

תובנות על מנהיגות ועל ניהול אפקטיבי של דחק ומחבר הספר A

Read More

יוליה לוי

מדברים פיננסים בגובה העיניים. קבלת החלטות נכונה ומושכלת לאורך חיי הארגון

Read More

Lectures & Workshops

by MGROUP

Lectures & Workshops

by MGROUP

Contact


    Open chat
    Greetings,
    How can we assist you?
    Skip to content